Prowadzisz sklep motoryzacyjny, warsztat samochodowy a może jesteś właścicielem myjni? Jeśli Twoja firma związania jest z branżą motoryzacyjną, koniecznie zapoznaj się z zaletami programu Melle Partner! Pakiet korzyści, które niesie ze sobą uczestnictwo w programie, stale się powiększa. Dowiedz się jakie dodatkowe wartości możesz zyskać dzięki bezpłatnemu dołączeniu do Melle Partner.

 

1. Program lojalnościowy – zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody.

Dla uczestników programu zakup produktów K2 niesie ze sobą dodatkowe korzyści! Każdy produkt ma wartość punktową, która jest doliczana do konta Partnera w miesięcznym podsumowaniu zamówień. Zgromadzone punkty można wymieniać na dowolne nagrody z katalogu. Katalog nagród jest bardzo szeroki i w praktyce obejmuje asortyment popularnych sklepów internetowych i stacjonarnych oraz biur podróży.

 

Marki ebonów

2. Darmowa reklama twojego sklepu

Po zapisaniu się w programie Twój sklep może pojawić się w wyszukiwarce na stronie K2.com.pl. Co to dla Ciebie oznacza? Od tego momentu każdy klient z Twojej okolicy, szukający produktu na naszej stronie, otrzymuje informację o dostępności towaru w Twoim sklepie, wraz ze wskazówką dojazdu. To darmowa reklama, która pozwoli Ci pozyskać nowych klientów z rynku lokalnego – zupełnie bezpłatnie!

 

Wyszukiwarka sklepów na stronie K2

3. Pomagamy sprzedawać

Zapisując się do programu Melle Partner otrzymujesz jednocześnie wsparcie naszego działu obsługi klienta oraz działu marketingu. Oznacza to, że będziesz zawsze na bieżąco z wszelkimi nowościami, jakie wprowadzamy, a Twój doradca chętnie odpowie na wszelkie pytania. Cyklicznie organizujemy webinary, na których poznasz nasze premierowe produkty lub dowiesz się interesujących informacji np. od trenera sprzedaży. Dodatkowo regularnie wysyłamy newslettery o naszych nowościach lub zbliżających się okazjach.

4. Ekstra punkty w programie

Regularnie wprowadzamy oferty specjalne, z których mogą korzystać Melle Partnerzy. Oznacza to, że za zamówienie produktu objętego promocją otrzymasz 2- lub 4-krotnie większą ilość punktów na WSZYSTKIE ZAKUPY zrobione w trakcie obowiązywania promocji. Korzystanie z ofert specjalnych to świetny sposób na szybkie zgromadzenie dużej liczby punktów, pozwalającej skorzystać z topowych nagród z katalogu.

 

Ebony

5. Materiały promocyjne dla Twojego biznesu

Wsparcie marketingowe naszych partnerów to jedno z najważniejszych założeń programu. Z tego powodu dla uczestników programu przygotowaliśmy gadżety reklamowe, które można odebrać w ramach gromadzonych puntów marketingowych (osobna pula obok punków Melle Partner). Do wyboru są banery reklamowe, stojaki na towar, długopisy, notesy i wiele wiele innych.

Zapisz się już dziś i skorzystaj z udogodnień, jakie niesie program Melle Parner. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób dołączyć do programu – zapoznaj się z artykułem: ,,Melle Partner – jak zostać uczestnikiem programu.”

Dołącz bez zobowiązań do grona ponad 6000 firm, które zdobywają nowych klientów dzięki obecności produktów K2 w ich ofercie.