Stała współpraca z Melle to możliwość zaopatrzenia firmy w wysokiej jakości autokosmetyki i chemię samochodową na preferencyjnych warunkach. Podmioty związane z branżą motoryzacyjną mogą także przystąpić do programu lojalnościowego, który zapewnia wiele dodatkowych korzyści.

Kupując produkty marki K2, warsztaty mechaniki pojazdowej, myjnie czy sklepy motoryzacyjne zyskują darmową reklamę w sieci i bezpośredni kontakt z klientami zainteresowanymi określoną usługą. Każda transakcja wiąże się przy tym z naliczaniem punktów, które wymieniamy na atrakcyjne nagrody. Jedną z nich są e-bony Allegro. Można dokonać nimi płatności za zakupy na tej platformie transakcyjnej.

Jak zdobyć e-bony Allegro w programie Melle Partner?

Wszystkie produkty w katalogu Melle mają swoją wartość punktową. Punkty można zyskać przy okazji każdego zakupu w naszym sklepie. Gromadzone są one na koncie uczestnika programu lojalnościowego. Naliczamy je przy miesięcznym podsumowaniu zamówień. Jeśli Partner Melle skorzysta z indywidualnie przygotowanej dla niego oferty, to transakcję taką premiujemy, dodatkowo mnożąc zdobywane punkty. Ich sumę Partner Melle może dowolnie rozdysponować na przedmioty ujęte w katalogu nagród. Należą do nich e-bony do sklepów internetowych, w tym – do wykorzystania na platformie Allegro.

Jak wyglądają e-bony Allegro?

E-bony Allegro stanowią ekwiwalent środka płatniczego, który jest honorowany przy zakupach dokonywanych poprzez serwis Allegro. W zależności od liczby zgromadzonych punktów Partner Melle może wymienić je na e-bony o wartości 25, 75, 100, 150, 200, 250 lub 500 zł. Nagroda jest wysyłana drogą elektroniczną, zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut od chwili jej wyboru. Uczestnik programu lojalnościowego otrzymuje kod, który wprowadza w odpowiednie okienko podczas płatności za zakupy dokonane na Allegro.

Jak można wykorzystać e-bony Allegro?

E-bony Allegro można wykorzystać na pełną ofertę tej platformy zakupowej. W praktyce oznacza to wybór spośród milionów przedmiotów ze zróżnicowanych kategorii – od artykułów spożywczych, po elektronikę użytkową. W odróżnieniu od innych sklepów, które przystępują do programów partnerskich, Allegro nie ma zamkniętego katalogu produktów. Jest platformą transakcyjną dla dużych i małych przedsiębiorców, a także dla osób, które nie prowadzą regularnej sprzedaży, a jedynie chcą wystawić na aukcję określoną rzecz. Często są to unikalne, kolekcjonerskie przedmioty, których nie można zdobyć w innych sklepach. W szerokiej ofercie Allegro każdy znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie. Uzyskane za zdobyte w programie lojalnościowym punkty można wymienić na wymarzoną nagrodę, bo wybór nie jest ograniczony do określonego asortymentu przedmiotów.

bony_allegro

Jak dokonać zakupów na Allegro?

Zakupy na platformie Allegro to czysta przyjemność i wielka oszczędność czasu. Nie wychodząc z domu, można w jednym miejscu znaleźć wszystkie potrzebne przedmioty, a wybór pożądanego koloru, rozmiaru czy marki ułatwiają precyzyjne filtry. Na stronach produktów znajdują się zwykle ich szczegółowe specyfikacje. Można także poznać opinie innych klientów na temat danego sprzedawcy. Transakcje na Allegro są całkowicie bezpieczne dzięki Programowi Ochrony Kupujących. Sama procedura zakupu jest nieskomplikowana, zajmuje zaledwie kilka minut i nie wiąże się z koniecznością rejestracji w serwisie. Warto jej jednak dokonać ze względu na liczne korzyści.