Jeśli zdarzyło Ci się wydawać pieniądze na reklamę w lokalnej prasie, banery reklamowe, drukowanie ulotek i masz poczucie, że niewiele one dały – mamy dla Ciebie skuteczniejszy sposób promowania się.


Reklama internetowa jest najtańszą opcją promocji Twojej firmy i produktów. W pierwszej kolejności powinieneś zadbać o wszystkie bezpłatne możliwości promocji. Możesz na nich tylko skorzystać.

Jedną z darmowych form reklamy jest obecność danych Twojego sklepu na stronach marek, których produkty oferujesz.  Dzięki marce K2 masz możliwość, całkowicie za darmo, regularnie  pozyskiwać nowych klientów, którzy są przecież niezbędni do tego, by Twój biznes mógł się rozwijać.

Program lojalnościowy k2, zarabiaj razem z nami

Korzyści dla sprzedającego?

Program lojalnościowy K2 to przede wszystkim możliwość pozyskania nowych klientów, a tym samym generowania większych przychodów ze sprzedaży.

Szansa na zdobycie klienta pojawia się dzięki obecności sklepu w internetowej wyszukiwarce punktów sprzedaży, działające na stronie marki www.K2.com.pl.

Będąc w wyszukiwarce K2 masz pewność, że Twój sklep zostanie zauważony przez potencjalnego klienta i są duże szanse, że do Ciebie zajrzy w celu sfinalizowania transakcji.

Krótko mówiąc K2 jest w stanie przyprowadzić do Ciebie klienta, a wtedy już tylko od Ciebie będzie zależało, czy wyjdzie on z zakupionym towarem i zostawionymi pieniędzmi w Twojej kasie.

Najistotniejszą kwestią jest fakt, że na ten rodzaj reklamy nie wydajesz ani jednej dodatkowej złotówki. Jedyne co musisz zrobić, to posiadać odpowiednio uzupełniony asortyment na półce, aby klient miał możliwość dokonania zakupu.

Jak znaleźć się w wyszukiwarce sklepów?

Kluczową kwestią żeby móc z nami reklamować sklep w wyszukiwarce jest przyłączenie się do programu lojalnościowego pod adresem www.partner.melle.com.

Taka rejestracja nic nie kosztuje oraz nie powoduje, że będziesz zobowiązany do jakichkolwiek zakupów. Sam będziesz decydował jaki asortyment oraz w jakiej ilości znajdzie się na Twojej półce, a każdy zakup produktów z oferty Melle, będzie szansą na pozyskanie klientów.

W momencie zakupu produktów K2 lub innych marek z oferty Melle, dane o zakupie automatycznie zostają zarejestrowane przez program lojalnościowy, a Twój sklep trafia do wyszukiwarki sklepów.

wyszukiwarka punktów, sklepów, które sprzedają produkty K2

Od tego momentu, każdy produkt K2 na sklepowej półce to kolejna szansa na pozyskanie nowego klienta.

Jak wyszukiwarka sklepów działa w praktyce?

Marka K2 regularnie reklamowana jest w Internecie, co powoduje, że tysiące ludzi zainteresowanych produktami odwiedza jej strony Internetowe.

Kupujący szuka produktów K2 w swojej okolicy. Wystarczy, że poda swoją lokalizację a strona podpowie mu punkty sprzedaży w których może dokonać zakupu.

Ponadto użytkownik ma możliwość wysłania maila z zapytaniem o cenę i dostępność danego towaru. Właśnie ta wiadomość email trafi do Ciebie. Jeśli potwierdzisz dostępność i cenę produktów K2, możesz liczyć, że zadowolony klient odwiedzi Twój sklep i dokona zakupu.

Jak widzisz program lojalnościowy Melle Partner, to nie tylko atrakcyjne nagrody, które są bonusem przy zatowarowaniu swojego sklepu w produkty z logo K2, ale również skuteczny sposób na promowanie swojego punktu handlowego i tym samym pozyskiwanie nowych klientów.

Spróbuj i przekonaj się, że to działa i w dodatku nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla Twojej firmy.

Zarejestruj się na stronie www.partner.melle.com

 

Bony

W Melle Partner atrakcyjne nagrody czekają na Ciebie!

Dołącz bez zobowiązań do grona ponad 6000 firm, które zdobywają nowych klientów dzięki obecności produktów K2 w ich ofercie.