W tym artykule dowiesz się, czym wyróżnia się K2 Gravon Lite oraz znajdziesz zbiór przydatnych informacji, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż produktów K2.


Co to jest ceramiczna ochrona lakieru K2 Gravon Lite?

K2 Gravon Lite to ceramiczna ochrona lakieru, która utrzymuje się na lakierze przez cały rok. Zabezpiecza powierzchnię przed zarysowaniami, zabrudzeniami, solą, owadami oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Co znajduje się w opakowaniu?

W opakowaniu K2 Gravon Lite znajdziemy 50ml powłoki ceramicznej oraz instrukcję stosowania produktu.

Żeby poprawnie zaaplikować powłokę, należy zaopatrzyć się w aplikator do nakładania powłok ceramicznych oraz mikrofibrę do dotarcia ceramiki (np. K2 Bona).

Dla kogo jest K2 Gravon Lite?

Jest to powłoka dla wszystkich, dla których tradycyjne woskowanie lakieru to za mało. Zaprojektowany z myślą o wyjątkowej łatwości użycia. Wiecej o tym w artykule „Ceramiczna ochrona lakieru K2 Gravon Lite. Koniec z woskowaniem samochodu? „

K2 Gravon Lite to doskonały wybór dla osób lubiących samodzielnie zadbać o swoje auto i posiadających choćby minimalne doświadczenie z kosmetyką samochodową.

Dla osób, które nie zdecydują się na zabezpieczenie lakieru u profesjonalisty.

Ceramiczna ochrona lakieru – pytania na które sprzedawca musi znać odpowiedź

Jaki jest proces przygotowania powierzchni przed nałożeniem ceramiki?

Należy dokładnie umyć powierzchnię z wszelkiego rodzaju osadów drogowych, owadów, następnie wyglinkować karoserię, usunąć rysy i hologramy oraz odtłuścić. Dopiero wtedy możemy przystąpić do aplikowania powłoki. Cały proces jest szczegółowo opisany w artykule na blogu K2 Jak przygotować lakier do nakładania powłoki ceramicznej?

Jaka jest wydajność tej ceramiki?

Jedna butelka 50 ml K2 Gravon Lite wystarczy na pokrycie średniej wielkości samochodu trzema warstwami powłoki. Jest to ilość całkowicie wystarczająca do zabezpieczenia lakieru na okres 12 miesięcy.

Czy mogę pokryć inną powierznię niż lakier?

Tak, K2 Gravon Lite można nakładać nie tylko na lakier, ale również na gumę, plastik, metal czy nawet szkło. Z powodzeniem znajduje zastosowanie w motoryzacji, żeglarstwie, lotnictwie oraz przemyśle.

W czym ceramika jest lepsza od wosku?

Największą zaletą powłoki ceramicznej jest czas ochrony, dłuższy niż jakiegokolwiek wosku. Powłoka jest także odporna na chemię myjniową, sól drogową oraz kwaśne deszcze, woski nie są w stanie zapewnić ochrony na takim poziomie.

Zastosowanie K2 Gravon Lite oznacza też mniej zabiegów pielęgnacyjnych przy aucie. Powłokę nakłada się raz na 12 miesięcy. Woskowanie auta nawet wysokiej klasy woskiem samochodowym przeprowadza się kilka razy w roku. Więcej o woskowaniu auta w poradniku na blogu K2 „Jak poprawnie woskować lakier krok po kroku.

Za drogie, czy jest może coś tańszego?

W przypadku obiekcji co do ceny produktu poleamy zastosować technikę opisaną w artykule „Trzy skuteczne sposoby na obronę ceny”

Po zastosowaniu K2 Gravon Lite powstała na lakierze warstwa ochronna jest wyjątkowo trwała i utrzymuje się na lakierze przez okres 12 miesięcy, co oznacza mniejszą częstotliwość wizyt na myjni (auto mniej się brudzi) oraz oszczędność czasu, który trzeba byłoby poswięcić na woskowanie lakieru.

W przypadku K2 Gravon Lite w cenie zbliżonej do dobrej jakości wosku samochodowego otrzymujemy ochronę lakieru o wiele większym stopniu.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na Youtube, gdzie znajdziecie wiele interesujących porad na temat sprzedaży.

Dołącz bez zobowiązań do grona ponad 6000 firm, które zdobywają nowych klientów dzięki obecności produktów K2 w ich ofercie.