Wiedza o produkcie, który się oferuje to podstawa dla każdego sprzedawcy. W poniższym artykule przygotowaliśmy zbiór przydatnych informacji, które ułatwią sprzedaż popularnego i poszukiwanego przez klientów, zestawu do pielęgnacji skór w samochodzie.


Co to jest K2 Auron?

K2 Auron to profesjonalny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skór, przeznaczony zarówno do odnawiania zniszczonych tapicerek, jak i zabezpieczenia nowych. Sprawia, że skóra staje się matowa i czysta, bez efektu „tłustości”. Zabezpiecza również tapicerkę przed ścieraniem, przez co wydłuża się jej żywotność.

Co otrzymujemy w zestawie?

W opakowaniu znajduję się kompletny zestaw, piankę do czyszczenia skór K2 Auron Cleaner w butelce z poręczną pianowniczką, środek zabezpieczjący skórę przed ścieraniem K2 Auron Protectant, szczoteczkę to czyszczenia oraz mikrofibrę.

Dla kogo przeznaczony jest K2 Auron?

Zestaw do pielęgnacji skór przeznaczony jest dla każdego kierowcy, który chce zadbać o skórzaną tapicerkę w swoim samochodzie. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, niezaleznie od koloru. W starszych autach przywraca oryginalny i aytakcyjny wygląd tapicerki, w nowych autach – doskonale nadaje się do zabezpieczenia skór przed wycieraniem. Może być stosowany również na kierownicach, zarówno oryginalnych jak i tych obszywanych skórą u tapicera.

Metoda CE-ZA-KO

Istotne jest, by odpowiednio zaprezentować sprzedawany produkt: pokazać jego cechy, zalety i szczególnie podkreślić korzyści, które można osiągnąć dzięki jego zakupowi, a tym samym wzbudzić pragnienie posiadania danego przedmiotu. Więcej informacji w naszym artykule Technika sprzedaży: Cecha – Zaleta – Korzyść, czyli jak zwiększyć sprzedaż? o metodzie CE-ZA-KO.

Pytania na które należy znać odpowiedź

1. Czy można wyczyścić skórę w 25-letnim samochodzie?

Odp.: Tak, K2 Auron przeznaczony jest do każdego rodzaju skór, niezależnie od wieku czy koloru.

2. Mam czerwoną skórzaną tapicerkę, czy mogę użyć tego produktu?

Odp.: Oczywiście, zestaw K2 Auron wyczyści skóry każdego koloru, przywracając naturalny wygląd i barwę.

3. Czy jeden zestaw wystarczy na wyczyszczenie całej tapicerki w aucie?

Odp.: Dzięki wysokiej wydajności, K2 Auron wystarczy na wyczyszczenie kompletu siedzeń w 2 autach.

4. Czy ma Pan coś tańszego? (obiekcja dotycząca ceny produktu)

Odp.: Tak, ale proszę pamiętać, że w tej cenie otrzymuje się kompletny zestaw do czyszczenia i zabezpieczenia skóry. Normalnie byłyby to dwa osobne produkty i akcesoria takie jak szczotka czy mikrofibra, które należałby nabyć. Tutaj mamy wszystko w komplecie.

Warto wiedzieć, również, że skóry czyści się okresowo np. przed wakacjami oraz przed zimą. Na najbliższe czyszczenie nie zużyje się więcej niż połowę produktu, a jego reszta będzie mogła być wykorzystana przy kolejnych zabiegach pielęgnacyjnych.

W cenie produktu mamy zatem zestaw do kompleksowej ochrony skór na rok, a może nawet dłużej. Proszę pamiętać, że zadbana skóra w aucie wpływa na cenę całego pojazdu, bo podnosi komfort i prestiż samochodu. Z drugiej strony auto z brudnymi i zniszczonymi skórami mocno traci na wartości.

Jak używać K2 Auron?

Samo zastosowanie zestawu K2 Auron jest na tyle proste, że poradzi sobie z tym nawet niedoświadczony użytkownik. Pełny proces opisaliśmy w artykule na blogu K2 „Czyszczenie skórzanej tapicerki”.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na Youtube, gdzie znajdziecie wiele interesujących porad na temat sprzedaży.

Dołącz bez zobowiązań do grona ponad 6000 firm, które zdobywają nowych klientów dzięki obecności produktów K2 w ich ofercie.