Melle Partner to program lojalnościowy skierowany do sklepów motoryzacyjnych, warsztatów mechaniki pojazdowej, myjni oraz pozostałych sprzedawców i usługodawców związanych z branżą motoryzacyjną. Zapisując się jako uczestnik, dołączasz do grona przedsiębiorców, którzy dzięki zakupom naszych produktów dodatkowo zdobywają punkty, które mogą wymienić na nagrody.

 

Rejestracja w Melle Partner

Jeśli jesteś sprzedawcą lub świadczysz usługi w branży motoryzacyjnej – możesz zostać uczestnikiem programu (zgodnie z Regulaminem). Aby to zrobić należy zarejestrować się na stronie Melle Partner Rejestracja.

 

Melle Partner Rejestracja

Następnie wprowadź swoje dane w formularzu rejestracyjnym. Wypełnij wszystkie wymagane pola.

Ważne, aby adres e-mail oraz numer telefonu zostały podane poprawnie, ponieważ:

• Będą one wyświetlane w wyszukiwarce sklepów na stronie internetowej K2.

• Dzięki temu zapewnisz sobie darmową reklamę w sieci!

• Na podany na tym etapie adres e-mail, będziemy przesyłać zapytania od klientów zainteresowanych zakupem produktów.

• Na podany numer telefonu (komórkowy lub stacjonarny) będziemy kontaktować się w sprawach związanych z obsługą uczestników programu np. promocjami.

Pamiętaj, że wprowadzone hasło powinno mieć minimum 8 znaków. Zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj jego treść (akceptacja jest wymagana, aby zostać uczestnikiem programu).

 

Melle Partner panel rejestracyjny

Twoje dane zostaną przesłane do naszej firmy w celu weryfikacji. W ciągu 24 godzin, w dni robocze na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, dzięki któremu uzyskasz dostęp do wszystkich funkcjonalności programu. Nadawcą wiadomości jest partner@melle.com należy szukać wiadomości o tytule Aktywacja konta w programie „Melle Partner”.

 

Aktywacja konta

Wiadomość nie dotarła?

Sprawdź skrzynkę spam i dodaj nas do zaufanych odbiorców – jak to zrobić dowiesz się tutaj ,,Jak dodać K2 do listy zaufanych nadawców?”

Często zdarza się literówka w adresie e-mail podczas rejestracji. Jeśli nie otrzymałeś linku aktywacyjnego – skontaktuj się przez formularz kontaktowy, adres e-mail: partner@melle.com, lub na infolinię 62 727 22 88.

 

Rodzaj działalności w Melle Partner

Podaj opis działalności

W następnym etapie wybierz rodzaj swojej działalności. Te informacje są nam potrzebne, aby dopasowywać aktualne promocje i prawidłowo wyświetlać Twoją wizytówkę na stronie ,,Znajdź Sklep”. Jeśli nie chcesz skorzystać z darmowej reklamy, możesz wybrać ostatnią opcję – Nie wyrażam zgody na umieszczenie mojego punktu w wyszukiwarce.

 

Rodzaj działalności

Następnie wybierz branże, które najlepiej określają Twoją działalność. Możesz wybrać ich maksymalnie 6. Dzięki tej informacji dostaniesz lepsze promocje – indywidualne i dopasowane do Ciebie. Kliknij „Zapisz zmiany”

 

Melle Partner wybór branży

Wybór dystrybutorów – niezbędny do naliczania punktów

W następnym kroku wybierz swoich dystrybutorów. Zrób to poprzez wyszukanie hurtowni, w których kupujesz lub planujesz dokonywać zakupów, wpisując ich numery NIP. Następnie kliknij ikonę lupki, dzięki czemu sprawdzisz, czy dana hurtownia jest dystrybutorem w programie.

Wyszukane przez Ciebie hurtownie po ich zaznaczeniu i zapisaniu zmian zostaną dodane do Twojego konta. Po kliknięciu „Zapisz zmiany” proces rejestracji w programie Malle Partner jest zakończony! Od tego momentu Twoje zakupy będą generować punkty w naszym programie lojalnościowym.

 

Melle Partner dystrybutorzy i zapisanie zmian

Co zrobić w przypadku, jeśli nie znalazłeś Twojego dystrybutora lub dopiero zaczynasz przygodę z naszymi produktami i potrzebujesz pomocy w wyborze hurtowni?

Wypełnij formularz na stronie Współpraca – skontaktujemy się z Tobą.

Wszystkie podane przy rejestracji dane dotyczące Twojego konta, oprócz loginu (adresu e-mail), nazwy firmy oraz nr NIP możesz edytować w dowolnym momencie w zakładce „edycja konta”. Jeśli masz z tym jakikolwiek problem – skontaktuj się z nami.

W przypadku zmiany numeru NIP prowadzonej działalności punkty nie zostaną przeniesione na nowe konto – dla nowej działalności należy założyć nowe konto.