Linia powłok ceramicznych K2 Gravon cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W związku z tym postanowiliśmy opracować zupełnie nowy proces technologiczny, dzięki któremu udało nam się stworzyć powłokę ceramiczną prostą w aplikacji i dostępną na każdą kieszeń – K2 Gravon Lite.

 

Nowa receptura = łatwiejsze użycie

Tworząc nowy skład K2 Gravon Lite, chcieliśmy ułatwić użytkownikom aplikację produktu. Do tej pory przy nakładaniu powłoki ceramicznej, należało bardzo skrupulatnie przestrzegać czasu nakładania oraz długości przerw między docieraniem a polerowaniem. W przypadku K2 Gravon Lite czas schnięcia został znacznie wydłużony, dzięki czemu możemy nałożyć produkt nawet na 2 elementy karoserii i następnie przystąpić do polerowania. Teraz z aplikacją powłoki ceramicznej poradzi sobie dosłownie każdy.

 

Nakładanie K2 Gravon Lite

Jak nałożyć powłokę ceramiczną?

Aby zapewnić maksymalną skuteczność powłoki, należy wcześniej przygotować powierzchnię lakieru. W pierwszej kolejności myjemy samochód i dokładnie go suszymy, następnie najlepiej odtłuścić powierzchnię, oraz usunąć wszelkie wcześniejsze warstwy np. wosków – świetnie poradzi sobie z tym K2 Klinet. Po jego użyciu powłoka ceramiczna doskonale połączy się lakierem. Prawidłowo zaaplikowany K2 Gravon Lite chroni lakier nawet do 2 lat!

 

Efekt kropelkowania po użyciu K2 Gravon Lite

Jak zachęcić klienta do zakupu K2 Gravon Lite?

Głównym argumentem, który pomoże przekonać klienta do zakupu K2 Gravon Lite jest znacznie łatwiejsza aplikacja. Do tej pory klienci mogli mieć obawy z samodzielnym nakładaniem powłoki ceramicznej, natomiast teraz jest to produkt znacznie łatwiejszy w użyciu.

Dodatkowo, dopasowaliśmy produkt do oczekiwań klientów i od teraz dostępny jest w dwóch pojemnościach:

• 30 ml – zabezpieczenie karoserii* 2 warstwami

• 50 ml – zabezpieczenie karoserii* 3 warstwami + warstwa zabezpieczająca na komplecie felg.

* samochód osobowy typu sedan

K2 Gravon Lite porównanie 30 ml i 50 ml

Pomocną w procesie przekonania klienta do zakupu może być metoda CE-ZA-KO, o której przeczytasz w artykule: ,,[VIDEO] Technika Sprzedaży: Cecha – Zaleta – Korzyść, czyli jak zwiększyć sprzedaż?”

Zestaw do nakładania powłoki ceramicznej

Podczas rozmowy z klientem, warto podkreślić, że K2 Gravon Lite to kompleksowy zestaw do nakładania powłoki ceramicznej. W jego skład wchodzą:

• Powłoka ceramiczna K2 Gravon Lite

• Aplikator do nałożenia powłoki

• Dwie ściereczki

Kompozycja K2 Gravon Lite

K2 Gravon Lite – sposób na samodzielne nałożenie powłoki ceramicznej

Podsumowując, Gravon Lite to produkt przeznaczony dla fanów zadbanego auta. Z jego pomocą mogą samodzielnie zabezpieczyć lakier, nawet do 2 lat. W zestawie znajduje się aplikator i ściereczki, czyli wszystko, co niezbędne do nałożenia produktu, a nowa niższa cena sprawia, że produkt jest w zasięgu każdego fana czterech kółek, i stanowi doskonałą alternatywę dla bezmarkowych powłok dostępnych na serwisach aukcyjnych.

Zadbaj już dziś o to, aby klienci znaleźli K2 Gravon Lite w Twoim sklepie.

 

Dołącz bez zobowiązań do grona ponad 6000 firm, które zdobywają nowych klientów dzięki obecności produktów K2 w ich ofercie.