K2 Mega Grind to nowoczesna pasta zaworowa, która pomoże skutecznie i bez wysiłku dokonać procesu regeneracji głowicy. Doskonale sprawdza się w docieraniu zaworów wszystkich typów silników i zapewni ich skuteczne działanie na długi czas. Dzięki nowatorskiej metodzie stosowania znajdzie miejsce na półce każdego mechanika, który ceni swój czas i pieniądze.

 

Jedna pasta zaworowa zamiast kilku

Na rynku dostępnych jest kilka past zaworowych, jednak zdecydowana większość z nich to środki do stopniowego stosowania. To produkty starszego typu, składają się z kilku tubek z pastami o różnych gradacjach. Należy nakładać je jedna po drugiej, aż w końcu uzyska się odpowiednio gładką powierzchnię metalu. Mając na uwadze fakt, że proces regeneracji do tej pory należał do zajęć bardzo pracochłonnych – tworząc innowacyjną pastę K2 Mega Grind, zadbaliśmy o to, aby był to środek jednostopniowy – czyli taki, który zapewni skuteczne działanie przy użyciu jednej pasty.

 

K2 Mega Grind

Jak działa pasta zaworowa Mega Grind

Pasta zaworowa K2 Mega Grind to środek, którego każdy mechanik potrzebuje w swoim warsztacie. Pomaga ona szybko i precyzyjnie zregenerować głowicę, poprzez usunięcie wszelkich uszkodzeń, ognisk korozji oraz nalotów. Jest bardzo skuteczna i wydajna a dzięki jednostopniowemu użyciu, pozwala zaoszczędzić wiele czasu, a co za tym idzie i pieniędzy. Wyobraź sobie, że w aucie, które ma 16 zaworów mechanik używa pasty starszego typu o 3 gradacjach – wtedy będzie musiał wykonać aż 48 cykli docierania! Z jednostopniową pastą K2 MEGA GRIND 1 zawór = 1 cykl!

 

K2 Mega Grind docieranie zaworów

Innowacyjny produkt w atrakcyjnej cenie

K2 MEGA GRIND swoją specyfikacją i innowacyjnością wyróżnia się na tle konkurencji, a jej dodatkowym atutem jest bardzo konkurencyjna cena.

 

K2 Mega Grind pasta do docierania zaworów

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie K2