Wydawać się może, że program lojalnościowy, w którym gromadzi się punkty za zakup produktów, to narzędzie głównie dla sklepów. Nic bardziej mylnego. Firmy sprzedające usługi w branży motoryzacyjnej zyskały właśnie potężny argument, aby do takiego programu się zapisać. Wszystko dzięki kooperacji Melle Partnera z internetową platformą do zamawiania usług motoryzacyjnych – Autonova.

Uczestnicy programu Melle Partner, którzy sprzedają usługi w branży motoryzacyjnej i są zapisani do programu, oprócz gromadzenia punktów i wymieniania ich na nagrody, zyskują dodatkowo reklamę w serwisie Autonova i szansę na pozyskanie nowych klientów.

Czym jest Autonova?

Autonova to platforma pozwalająca sprzedawać usługi motoryzacyjne przez Internet. Właściciele warsztatów samochodowych, myjni, studiów detailingowych i innych punktów związanych z branżą wystawiają swoje usługi, a klienci poszukujący konkretnego serwisu mogą je rezerwować. To tak jak umawianie się na wizytę u wybranego specjalisty przez portal Znany Lekarz, tylko zamiast gabinetu mamy warsztat.

Dlaczego warto sprzedawać usługi w sieci?

Sprzedawanie usług obecnie nie jest proste. Rynek w wielu branżach jest przepełniony i trzeba umieć się wyróżniać w tłumie. Dodatkowo, współczesny świat wciąż rozwija się technologicznie i Ci, którzy go rozumieją, mają szansę nie tylko pozostać na powierzchni, ale również budować dobrze prosperujące, odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa.

Warto spojrzeć choćby na wyniki takich aplikacji jak Uber, który zrewolucjonizował sposób, w jaki przemieszczamy się po mieście. Booking, dzięki któremu możemy zarezerwować pobyt w dowolnym miejscu na świecie nie wychodząc z domu, wciąż rośnie w siłę, ponieważ relacja, którą oferuje jest dostosowana do tego, czego oczekuje współczesny turysta.

Dokonywanie rezerwacji online jest dla potencjalnych klientów branży turystycznej bardzo wygodne. Przede wszystkim skraca czas poszukiwania noclegu. Ten sam mechanizm działa także w branży motoryzacyjnej. Platforma Autonova pozwala na zapoznanie się z ofertami różnych punktów usługowych. Jeśli potrzebujesz wymiany oleju lub wyprania tapicerki, możesz łatwo wyszukać serwis, który wykona tę właśnie usługę w dogodnym dla Ciebie terminie. Ponadto dzięki dodatkowym pakietom promocyjnym jako sprzedający zyskujesz własną stronę z wizytówką biznesu i większe możliwości promowania swoich usług.

Co trzeba zrobić, żeby promować swoje usługi za darmo?

Aby zyskać za darmo dostęp do możliwości promocyjnych Autonova.com wystarczy dołączyć do aktualnej edycji programu Melle Partner i zaakceptować regulamin. Dodatkową zachęta może być to, że uczestnik programu Melle Partner otrzymuje w promocji najwyższy pakiet reklamowy przewidziany przez platformę na okres 1 miesiąca za darmo.

Jak to działa? Po zapisaniu się dostaniesz wiadomość mailową z linkiem aktywacyjnym do platformy. Kliknij w przesłany link, który przekieruje cię na stronę, gdzie należy dokończyć rejestrację jako usługodawca, podając wszelkie niezbędne dane takie jak adres punktu usługowego, godziny otwarcia itd.

Od tego momentu Twoje usługi są promowane przez platformę Autonova. Przez 30 dni promocja ta jest świadczona w ramach najwyższego pakietu reklamowego, o którym dowiesz się więcej w cenniku, a po upływie tego okresu możesz kontynuować za darmo lub przedłużyć promowanie za pomocą płatnego pakietu.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących platformy Autonova skontaktuj się za pomocą formularza.