Reklama dźwignią handlu – sentencja ta nie utraciła nic na swojej aktualności mimo upływu czasu. Właściwa promocja własnego interesu to jedna z podstawowych spraw każdego przedsiębiorcy. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy rozwiązanie, które pozwoli bez dodatkowych kosztów odebrać pakiety materiałów reklamowych od K2!

 

Odmień sklep z K2

 

Jak to działa?

Do końca obecnej edycji tj. 31.08.2019 r. – za każdy dokonany zakup, poza standardowymi punktami Melle Partner będziemy przyznawać osobną pulę punktów marketingowych. Punkty te będzie można wymienić wyłącznie na pakiety materiałów marketingowych.

Jak można sprawdzić ilość punktów marketingowych?

Aby dowiedzieć się, ile punktów marketingowych obecnie znajduje się na Państwa koncie, wystarczy skontaktować się z nami pod numerem tel. 62 727 22 88, wysłać zapytanie na adres partner@melle.com lub skontaktować się przez formularz kontaktowy. Pamiętaj, aby w zapytaniu podać dane firmy – NIP oraz login Melle Partner.

 

Stojak K2

1. Zestaw platynowy: 23 000 pkt
Najwyższej jakości ekspozytor z podświetlanym toperem, w całości wykonany z metalu.. Posiada możliwość regulacji wysokości półek oraz rozmieszczenia uchwytów. Jest pomalowany proszkowo, dzięki czemu jest bardzo trwały i posłuży latami. To doskonały sposób na wyeksponowanie produktów marki K2 w Twoim sklepie!

Wymiary ekspozytora:
– szer. 103 cm, gł. 47 cm, wys. 230 cm.
– Ilość półek – 4, regulowana wysokość
– Ilość wieszaków na blistry – 20

Dodatkowo w tym pakiecie otrzymasz 100 tradycyjnych map Polski – wartość każdej z nich to około 10zł – rewelacyjnie sprawdzą się one jako GRATIS np. dla stałych klientów!

 

Zestaw złoty

2. Zestaw złoty: 6 200 pkt
Ten kompaktowy ekspozytor doskonale sprawdzi się w każdym sklepie, jest węższy od swojego metalowego brata, więc polecamy go szczególnie tam, gdzie każda wolna powierzchnia jest na wagę złota. Ekspozytor wykonany jest z wytrzymałego tworzywa, nośność trzech dolnych półek to 30 kg natomiast na najwyższej można umieścić towar o łącznej wadze 20 kg. Dodatkowo ekspozytor ma 10 wieszaków na blistry. To doskonały sposób na prezentację produktów K2!

– W tym pakiecie również otrzymasz 100 tradycyjnych map Polski!

Wymiary ekspozytora:
– szer. 69 cm, gł. 40 cm, wys. 234 cm.
– Ilość półek – 4, wysokość 35 cm
– Ilość haków na zawieszki – 10

 

Zestaw srebrny

3. Zestaw srebrny: 1 300 pkt
Praktyczny pakiet akcesoriów biurowych sygnowanych logotypem K2. Długopis notes czy smycz to rzeczy, które przydadzą się każdemu. Pakiet można wykorzystać na własne potrzeby lub dodawać jego elementy jako GRATIS do zakupów dla klientów!

W skład zestawu wchodzą:
– szklana bilownica
– 10 smyczy
– 10 długopisów
– 3 notesy
– naklejka K2 na drzwi/witrynę

 

Zestaw brązowy

4. Zestaw brązowy: 800 pkt
Jeśli dysponujesz kawałkiem wolnego płotu lub muru to pakiet brązowy jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Oczkowany baner 1×1 m z logotypem K2 zawieszony w pobliżu Twojego sklepu skutecznie poinformuje przechodniów i kierowców, że w Twoim sklepie odnajdą produkty naszej marki.
Dodatkowo naklejka na drzwi o wymiarach 15×15 cm sprawi, że każdy z wchodzących do sklepu klientów będzie wiedział czego szukać na Twoich półkach!
– oczkowany baner K2 1x1m
– naklejka K2 na drzwi/witrynę.

 

Kaseton podświetlany

5. Kaseton podświetlany: 9 000 pkt
Kaseton do doskonałe rozwiązanie do umieszczenia na elewacji budynku. Dzięki umieszczonym w środku diodom LED zapewnią świetną reklamę również po zmierzchu. Zastosowana instalacja elektryczna jest wodoodporna, więc kaseton może być zawieszony również w odsłoniętym na warunki atmosferyczne miejscu.

Wymiar:
– Szer. 60 cm, wys. 46 cm, gł. 13 cm.
– Długość przewodu – 1,5 m.

 

Dwustronny kaseton podświetlany

6. Dwustronny kaseton podświetlany: 11 000 pkt
Ta dwustronna wersja kasetonu świetnie sprawdzi się, gdy umieścimy ją prostopadle do ulicy przed sklepem. Dzięki temu będzie doskonale widoczny dla podróżujących w obie strony. Ta wersja również posiada diody LED, które zwiększają widoczność reklamy po zmroku. Przed wyborem tego kasetonu, poznaj regulacje prawne odnośnie do reklam zewnętrznych w Twoim mieście.

Wymiar:
– Szer. 75 cm (kaseton + uchwyt montażowy) wys. 46 cm, gł. 13 cm.
– Długość przewodu – 1,5 m.

W jaki sposób można zamówić wybrany zestaw?

Jeśli ilość punktów marketingowych jest wystarczająca, aby odebrać materiały reklamowe – złóż zamówienie telefonicznie pod numerem 62 727 22 88 lub mailowo pod adresem partner@melle.com. Wybrany zestaw wyślemy do Państwa na nasz koszt, czas realizacji zamówienia w zależności od wybranego zestawu może wynosić do 30 dni.

Ile zestawów mogę zamówić?

Ilość punktów możliwych do zdobycia w pojedynczej edycji jest ograniczona do 30 500 pkt. W zakresie zdobytych punktów marketingowych uczestnik może dowolnie składać zamówienia.

Przykładowo – jeśli pula zgromadzonych punktów wynosi 22 800 pkt a w Państwa sklepie, najlepszym materiałem reklamowym są drobne artykuły biurowe to można złożyć zamówienie na: -10 pakietów srebrnych.

a dodatkowo zamówić:

– dwustronny kaseton podświetlany,

– pakiet brązowy

Dzięki temu poza artykułami marketingowymi zapewnicie sobie Państwo dodatkową reklamę na zewnątrz budynku.

Dołącz bez zobowiązań do grona ponad 6000 firm, które zdobywają nowych klientów dzięki obecności produktów K2 w ich ofercie.