„Reklama dźwignią handlu” to stwierdzenie zawsze aktualne. Pandemia koronawirusa jeszcze mocniej przekonała klientów, aby przenosić swoje zwyczaje zakupowe do Internetu. Nawet jeśli nie sprzedajesz w sieci, to warto się w niej reklamować. To właśnie tam są dzisiaj klienci. Dzięki uczestnictwu w programie Melle Partner możesz zacząć reklamować się bez ponoszenia żadnych kosztów.

Uczestnicząc aktywnie w programie lojalnościowym K2 (Melle Partner), zyskujesz punkty za zakupy produktów z oferty Melle. Do dyspozycji masz dwie pule punktów – jedną z nich wymieniasz na nagrody, drugą na materiały marketingowe. To właśnie w ramach materiałów marketingowych możesz nabyć reklamę na platformie Facebook i zareklamować swój sklep.

 

Reklama sklepu na Facebooku – czy to ma sens?

Facebook to drugi pod względem wielkości system reklamowy na świecie (zaraz po Google). Internauci spędzają tam lwią część czasu swojej obecności w sieci. Możesz do nich dotrzeć. Pytanie tylko jak to skutecznie zrobić skoro są ich tam miliony?

Prowadząc lokalny biznes (sklep), może reklamować się wśród użytkowników przebywających w Twojej okolicy. Reklamę ustawia się na obszar np. miasto, w którym znajduje się Twój sklep. Co więcej, skoro działasz w branży motoryzacyjnej, to klientami są głównie mężczyźni, zwłaszcza w określonym przedziale wiekowym. To dodatkowa informacja pozwalająca zwiększyć skuteczność reklam.

Ustawiając precyzyjnie reklamy, możesz zainteresować ich swoją ofertą.

W ramach katalogu materiałów marketingowych dostępna jest wzorcowa kampania reklamowa o zasięgu 25 000 osób. Oznacza to, że reklamy zostaną wyświetlone 25 tys. użytkowników w Twojej okolicy. Budżet na emisję takiej reklamy to kwota ok. 100 zł.

Jak ustawić reklamy?

Nie musisz się tym przejmować. Nie musisz nawet posiadać konta na Facebooku. Nasz specjalista ustawi i uruchomi kampanię. Reklamy wyemitowane zostaną z oficjalnego konta marki K2 Auto Jak Nowe na platformie facebook.

Jak zamówić reklamę?

To proste. Zaloguj się na swoje konto na stronie zaloguj do melle partner i wybierz odpowiednią pozycję z katalogu materiałów marketingowych. Podczas zamawiania podaj nazwę sklepu, adres (ulica, numer, miejscowość) i telefon kontaktowy do sklepu. Jeśli nie otrzymamy tych informacji, użyte zostaną dane zapisane w programie Melle Partner. W przypadku posiadania własnej strony na Facebooku możesz podać nam link do niej, a oznaczymy ją w reklamie.

Nasz specjalista uruchomi kampanię reklamową w ciągu 14 dni i powiadomi Cię o tym w wiadomości email.

Co będzie podane w reklamie?

Podgląd przykładowej reklamy na Facebooku znajdziesz poniżej. Oprócz grafiki reklamowej w tekście reklamy zawarta zostanie nazwa Twojego sklepu, dokładny adres i telefon do sklepu.

 

reklamamobile

 

Po zakończeniu emisji reklam na swoją skrzynkę email dostaniesz raport z podsumowaniem całości działań reklamowych.

Zachęcamy do skorzystania. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres partner@melle.com